Maks I Margarita

Maks I Margarita - Margarethe Korzeniewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margarethe Korzeniewicz
WYMIAR
4,45 MB
NAZWA PLIKU
Maks I Margarita.pdf
ISBN
6161913811607

OPIS

Te dwie splatające się ze sobą biografie pokazują również, że pomimo emigracyjnej gehenny Margarity i nierównej walki Maksa o zachowanie człowieczeństwa w obliczu terroru, że pomimo upływu czasu bohaterowie nie zatracają tego, co łączyło ich na początku: miłości, przyjaźni i zwykłej ludzkiej dobroci.

Dygresje Maks i Margarita Margarethe Korzeniewicz. Oprawa miękka: ISBN: ...

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl, gdzie książkę kupisz już za 27.67 zł. Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Gandalf.com.pl, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 42.12 zł. Maks i Margarita 44,90 zł z VAT Książka przedstawia losy dwojga rosyjskich artystów na tle dramatycznej epoki pełnej politycznych napięć i wojenno-rewolucyjnych kataklizmów. Książka przedstawia losy dwojga rosyjskich artystów na tle dramatycznej epoki pełnej politycznych napięć i wojenno-rewolucyjnych kataklizmów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI