Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie

Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie - Przemek Kawecki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemek Kawecki
WYMIAR
8,75 MB
NAZWA PLIKU
Coś do kochania i frytki na wynos czyli rozmowy przy kawie.pdf
ISBN
1709326911498

OPIS

Ks. Przemysław KAWA Kawecki SDB - salezjanin, dziennikarz, wychowawca młodzieży, kaznodzieja i rekolekcjonista. Absolwent teologii UKSW oraz socjologii KUL. W latach 2006 - 2012 pracował w TVP, realizując/prowadząc programy: "Pytając o Boga", "Słowo na niedzielę", "Mam przepis na pielgrzymowanie". W stacji Religia.tv prowadził "Rozmównicę", a w TVR program "Z wiara". Pasjonuje go popkultura. Chętnie angażuje się w projekty popularyzujące duchowość przy użyciu nowych narzędzi i pomysłów, które daje współczesna kultura medialna. Twórca projektów "Hip-hop dekalog", "Osiem błogosławieństw dla hip-hop" oraz magazynu "DRAKKA - Pismo dla grzeszników". Prowadzi Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy EMAUS w Czerwińsku nad Wisłą. Działa w ramach Salezjańskiego Ruchu Ewangelizującego SAUREL. Współorganizator ogólnopolskiego festiwalu Campo Bosco, organizator cyklicznych spotkań konferencyjno - warsztatowych ProVOCATIO oraz Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku. Autor książki "Siła serca kontra siła pieści".

Przemek Kawecki - opis książki: Coś do kochania i frytki na wynos, czyli rozmowy przy kawie ks. Przemka KAWY Kaweckiego to zbiór rozmów, które trafią w sedno.

Absolwent teologii UKSW oraz socjologii KUL. W latach 2006 - 2012 pracował w TVP, reali Coś do kochania i frytki na wynos - Katarzyna Rosłaniec: Coś do kochania i frytki na wynos - Muniek Staszczyk: Chłopaki nie płaczą! - Szymon Hołownia: Czystość z odzysku - Nicolas „Frenchman" Ribier: Bejsbolem w pysk Duchowość dl Coś do kochania i frytki na wynos, czyli rozmowy przy kawie ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI