Odwaga. Przygody Fenka

Odwaga. Przygody Fenka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,49 MB
NAZWA PLIKU
Odwaga. Przygody Fenka.pdf
ISBN
6174722065374

OPIS

Fenek przekona się dziś, że odważny może być nie tylko pilot samolotu, wykonujący podniebne akrobacje, czy fotograf dzikiej przyrody, ale także mały lisek. Dowiedz się, komu pomógł Fenek.Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- pozna kolejną z ważnych wartości, którymi warto kierować się w życiu: odwagę;- nauczy się, że odwaga nie oznacza braku strachu;;- dowie się, że odwaga to coś więcej niż sporty ekstremalne i inne niebezpieczne zajęcia;- przekona się, że warto reagować, gdy komuś dzieje się krzywda.

Książka Odwaga Przygody Fenka, pochodzi z wydawnictwa Sobik. Autorem książki jest Patrycja Godula. Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Dowiedz się, komu pomógł Fenek. Odwaga. Przygody Fenka - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI