Odpowiedzialność. Przygody Fenka

Odpowiedzialność. Przygody Fenka - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,74 MB
NAZWA PLIKU
Odpowiedzialność. Przygody Fenka.pdf
ISBN
7127466790780

OPIS

Fenek bardzo się stara, by być jak najlepszym starszym bratem. Nie zawsze jednak jest to proste i naszemu bohaterowi zdarzają się wpadki. Tak będzie tym razem. Czy wszystko skończy się dobrze?Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- pozna nową wartość, jaką jest odpowiedzialność;- dowie się, co to znaczy być odpowiedzialnym, i że to bardzo ważna, ale trudna cecha;- przekona się, jakie mogą być skutki nieodpowiedzialnego zachowania.

Odpowiadają nie tylko na potrzeby przedszkolaków, ale także ich opiekunów. Rok wydania: 2019 Format: 21.0x21.0cm Oprawa: Miękka Wysyłka: Pojutrze (poniedziałek 2021-01-25) Opis: Odpowiedzialność Przygody Fenka . Fenek bardzo się stara, by być jak najlepszym starszym bratem.

Tak będzie tym razem. Czy wszystko skończy się dobrze? Zestaw 55 książeczek "Przygody Fenka" Ten pakiet stworzyliśmy z myślą o Twojej wygodzie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI