Mam kilka lat i chętnie odkrywam świat 2

Mam kilka lat i chętnie odkrywam świat 2 - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,95 MB
NAZWA PLIKU
Mam kilka lat i chętnie odkrywam świat 2.pdf
ISBN
6668601428483

OPIS

Opracowany zestaw ćwiczeń został podzielony na działy, które oparto na podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Znajdują się tutaj: labirynty, kolorowanki, zagadki, zadania wymagające logicznego myślenia, a także ćwiczenia grafomotoryczne. Wiele ćwiczeń umieszczonych w książce stwarza okazję do rozmowy z dzieckiem o otaczającym świecie oraz o bliskich mu rzeczach i zjawiskach.Natomiast na końcu książki umieszczony został zestaw zadań pod nazwą Turniej Przedszkolaka, który pozwoli dziecku samodzielnie sprawdzić swoje umiejętności.Zadania i ćwiczenia zawarte w książce sprzyjają rozwijaniu u dzieci takich umiejętności jak: koncentracja uwagi, spostrzegawczość, koordynacja wzrokowo-ruchowa, logiczne myślenie, sylabizowanie, sprawność manualna ręki, wypowiadanie się na podstawie historyjek obrazkowych, orientacja przestrzenna, klasyfikowanie, liczenie i przeliczanie.

Wiele ć Książka Mam kilka lat i chętnie odkrywam świat 2 pochodzi z wydawnictwa Pryzmat. Autorami książki są Martyna Bubicz, Agnieszka Sitarz.

Sugerowana cena 15,90 zł. Zaoszczędzisz 1,14 zł Sugerowana cena 15,90 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI