Kąt widzenia. Notatki literackie

Kąt widzenia. Notatki literackie - Jacek Łukasiewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Łukasiewicz
WYMIAR
6,48 MB
NAZWA PLIKU
Kąt widzenia. Notatki literackie.pdf
ISBN
1863318199719

OPIS

Kąt widzenia to zapisy znakomitego krytyka literackiego i historyka literatury, które pochodzą głównie z jego autorskiej rubryki Notatki literackie prowadzonej na łamach miesięcznika „Odra”. Kilka z nich opublikowanych zostało w „Tygodniku Powszechnym”, „Kwartalniku Artystycznym” i „Nowych Książkach”, są tu także teksty dotąd niedrukowane.Jak możemy przeczytać w posłowiu do książki: „Nie jest to dziennik krytyka. Krytyk czyta systematycznie nowości, towarzyszy autorom, proponuje nowe kategoryz

Notatki literackie | | KSIĄŻKI \ Nauki humanistyczne \ Literaturoznawstwo | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Kąt widzenia to zapisy znakomitego krytyka literackiego i historyka literatury, które pochodzą głównie z jego autorskiej rubryki Notatki literackie prowadzonej na łamach miesięcznika „Odra". Kilka z nich opublikowanych zostało w „Tygodniku Powszechnym", „Kwartalniku Artystycznym" i „Nowych Książkach", są tu także teksty dotąd niedrukowane.

Kilka z Kąt widzenia. Notatki literackie 2016 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI