Ćwiczenia grafomotoryczne. Obrazki cz.2

Ćwiczenia grafomotoryczne. Obrazki cz.2 - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Ćwiczenia grafomotoryczne. Obrazki cz.2.pdf
ISBN
5580472412708

OPIS

"Obrazki" to kolejne książeczki z serii "Ćwiczenia grafomotoryczne", które sprzyjają doskonaleniu precyzji ruchów ręki i koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz służą korygowaniu nieprawidłowej techniki rysowania. Książeczki zostały opracowane z myślą o młodszych dzieciach, a także o uczniach wymagających poprawienia poziomu graficznego pisma.

Na blogu znajdziesz też przepisy na masy plastyczne, szablony do zabaw kreatywnych oraz liczne pomysły na prace plastyczne dla dzieci. Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Książeczki zostały opracowane z myślą o młodszych dzieciach, a także o uczniach wymagających poprawienia poziomu graficznego pisma. Pliki do pobrania, karty pracy, kolorowanki do wydruku oraz ćwiczenia grafomotoryczne. To tylko część pomocy, które możesz bezpłatnie pobrać i korzystać wspólnie z dziećmi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI