Biblioteka. Przygody Fenka

Biblioteka. Przygody Fenka - Magdalena Gruca | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Gruca
WYMIAR
7,11 MB
NAZWA PLIKU
Biblioteka. Przygody Fenka.pdf
ISBN
6318435500795

OPIS

Pani Panda przygotowała dla swoich przedszkolaków wspaniałą niespodziankę. Zabierze je dzisiaj w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie byli: ciche i spokojne, pełne książek dużych i małych... Spróbujcie odgadnąć, dokąd pójdą!

Czy Fenek nauczy się, jak ważne jest dzielenie się z innymi? Dzięki tej książeczce Twoje dziecko: zrozumie dlaczego warto dzielić się z innymi, dowie się, jakie mogą być konsekwencje samolubnego zachowania, utrwali słowo „przepraszam" i zobaczy, jak bardzo ... Informacje o Biblioteka Przygody Fenka - 8634601061 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-04 - cena 6,57 zł Cykliczne zajęcia „Czytamy przygody Fenka" organizowane przez GBP w Kluczach cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego w nowym roku postanowiliśmy je wznowić.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI