Figle-migle AUDIOBOOK

Figle-migle AUDIOBOOK - Emilia Szczęsna | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilia Szczęsna
WYMIAR
6,59 MB
NAZWA PLIKU
Figle-migle AUDIOBOOK.pdf
ISBN
1045110637872

OPIS

Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki marzą o księciu z bajki… I to są uroki dzieciństwa…„Figle ? migle” to zbiór opowiadań, w których wszystkie dialogi zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami z dziecięcej codzienności, co uczyniło tę płytę bardzo „życiową” i bliską jej odbiorcom. Każdy rodzic, babcia i dziadek odnajdzie tu swojego milusińskiego albo namiastkę własnego dzieciństwa. Lekkie i zabawne słuchowisko jest doskonałe do wspólnego podróżowania i stania w korkach ulicznych. Radosna barwa głosu lektora przenosi dorosłych słuchaczy w świat dzieci, a najmłodszych utwierdza w dziecięcej radości życia.Płyta przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

FIGLE MIGLE znajdują się na gdańskiej Zaspie ul. Bajana 9b/1 (blok vis a vis Galerii Zaspa) Prezentujemy Wam "Figle migle".

"FIGLE-MIGLE" bo o nich mowa, to doskonała odskocznia od bajek, to audiobook zainspirowany... Audiobook Figle-migle CD. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki marzą o księciu z bajki… I to są uroki dzieciństwa…„ Książka AUDIOBOOK Figle-migle - Szczęsna Emilia Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Premiera: audiobook „figle-migle" Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki marzą o księciu z bajki… Figle-migle.

POWIĄZANE KSIĄŻKI