Charyzmatyk

Charyzmatyk - Bartosz Geisler | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bartosz Geisler
WYMIAR
11,87 MB
NAZWA PLIKU
Charyzmatyk.pdf
ISBN
8596038883957

OPIS

Tytułowy charyzmatyk, to współczesny św. Paweł, czterdziestodwuletni perkusista, kaznodzieja, który w towarzystwie żony i dzieci przemierza Polskie wielkim Chevroletem. Na szlaku swojej wędrówki spotyka zarówno nastolatków, agnostyków, bandziorów jak i oddziały "Moherowych Beretów"."W moim odczuciu ta oryginalna książka sytuuje się na nieznanym polu. Należy do popkultury, ale sięga do metafizyki. Niezwykły mix wart przeczytania i zastanowienia, bo cały tekst przenika spotkanie z tajemnicą. Autor jednocześnie płynie z prądem, a zarazem pod prąd, a ja w roli czytelnika jestem za, a nawet przeciw."Krzysztof Zanussi.Reżyser, scenarzystaPoniżej link do spotu reklamowego do obejrzenia i odsłuchania. Zachęcamy.https://www.youtube.com/watch?v=ZR0Dw9C0xxI

Odwiedź naszą Polityka prywatności i plików cookie . I Agree Człowiek nie czuje przy nim, że spotyka charyzmatyka naszych czasów, którego chciałoby spotkać tysiące ludzi - dodaje ksiądz Kawecki.

Szczepański Urodziłem się 10.10.1955r. w Krasnobrodzie na Zamojszczyźnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI