Tawanku

Tawanku - Rocławska Marta | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rocławska Marta
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Tawanku.pdf
ISBN
9502121889744

OPIS

Autorka umiejętnie i oryginalnie inspiruje się zwyczajem Indian Quolla opisanym przez antropologię kulturową. Przedstawia możliwość nietypowego rozwiązania typowych konfliktów i zauroczeń damsko-męskich, które w naszych kręgach kulturowych prowadzą do zdrady. Tawanku Indian Quolla to związek zwany „parą par” ? współzależność, współodpowiedzialność i współpraca czworga ludzi, którzy nie mogą żyć razem, a nie chcą żyć osobno...

Autorka umiejętnie i oryginalnie inspiruje się zwyczajem Indian Quolla opisanym przez antropologię kulturową. Prze Tawanku (Marta Rocławska).

Stan: używany. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kup teraz na Allegro.pl za 15,15 zł - Tawanku - Marta Rocławska z miasta Modlniczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI