Rachunkowość finansowa aktywów kompetencyjnych

Rachunkowość finansowa aktywów kompetencyjnych - Lesław Niemczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lesław Niemczyk
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Rachunkowość finansowa aktywów kompetencyjnych.pdf
ISBN
8475462045693

OPIS

"Problem, którym zajął się Autor w przedstawionej do recenzji książce, jest już obecnie bardzo ważny, a w przyszłości stanie się jeszcze ważniejszy. Już teraz o sytuacji finansowej wielu przedsiębiorstw w mniejszym stopniu decyduje bowiem posiadany przez nie majątek trwały i obrotowy, a w coraz większym zatrudnieni pracownicy, ich wiedza i umiejętności. Obowiązujące obecnie zasady rachunkowości nie pozwalają precyzyjnie wycenić tego rodzaju zasobów, a sporządzane na ich podstawie sprawozdania finansowe nie dają możliwości oceny jakości aktywów kompetencyjnych pracowników. Nie dają zatem prawdziwego i rzetelnego obrazu sytuacji finansowej jednostki gospodarczej, której dotyczą. Autor podjął udaną, moim zdaniem, próbę wypełnienia tej luki w rachunkowości." dr hab. Anna Marzec, prof. IBRKK

Wydawnictwo Pacioli Institute. Księgarnia internetowa merlin.pl Rachunkowość aktywów kompetencyjnych i kapitału intelektualnego.

Akceptuje płatności bezgotówkowe (przelewy, czeki, karty płatnicze). Prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

POWIĄZANE KSIĄŻKI