Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 2

Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 2 - Krzysztof Garbacz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Garbacz
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 2.pdf
ISBN
9317951077084

OPIS

Przewodnik został wzbogacony o prezentację zabytków znajdujących się w mniejszych miejscowościach. Aby w sposób klarowny przedstawić je w przewodniku, wyznaczyłem trasy zwiedzania umożliwiające penetracje niedużych terenów, ograniczonych zasięgiem poszczególnych gmin, które przyporządkowane są większym jednostkom administracyjnym - powiatom. Ze względu na znaczną objętość przygotowywanego do druku przewodnika konieczny stał się jego podział na trzy tomy. Prezentacje obiektów zabytkowych znajdujących się w poszczególnych miejscowościach poprzedzają ich krótkie rysy historyczne. Obok polskich nazw podaję niemieckie, które obowiązywały przed 1945 rokiem, a także ich najstarsze wersje.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

MEGA PROMOCJE !!! GLOBUSY BARKI; ZABAWA I EDUKACJA ... Przewodnik po zabytkach województwa lubuskiego Tom 2. Powiaty: żarski - żagański - nowosolski - wschowski 2012 wydanie 1 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI