Warto żyć zgodnie z naturą

Warto żyć zgodnie z naturą - Jacek Pulikowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
7,4 MB
NAZWA PLIKU
Warto żyć zgodnie z naturą.pdf
ISBN
9831843166152

OPIS

Książka jest przede wszystkim dla pragnących żyć w zgodzie z naturą, jaką obdarzył człowieka Stwórca, aby umieli dobrze wybierać albo utwierdzić się w przekonaniu, co do słuszności swoich wyborów, by mogli pogłębić swą wiedzę. Miłość, wierność, uczciwość i nierozerwalność małżeństwa obiecują sobie małżonkowie w dniu ślubu. Autor wyjaśnia, co kryje się za tymi wydawałoby się powszechnie znanymi wartościami ? jak należy je rozumieć i realizować w swoim życiu, aby przyczyniło się to do wzrostu miło

Ale nawet jeżeli mieszkasz w takim miejscu, to nie iecznaczy, że nie możesz żyć i postępować w zgodzie z naturą. Od czego zacząć? Korzystaj z toreb ekologicznych kiedy idziesz na zakupy, a plastikowych używaj jako worki na śmieci.

11. Kupuj ekologiczne produkty np.: akumulatory zamiast zwykłych baterii, specjalne energooszczędne kompaktowe świetlówki, odzież ekologiczną, zamiast tradycyjnych, papierowych wersji, kupuj e-książki, ekologiczne farby. Dlaczego warto żyć zgodnie z naturą? 25 sierpnia 2009 12:00 / w Informacje, Polska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI