Warto naprawić małżeństwo

Warto naprawić małżeństwo - Jacek Pulikowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Warto naprawić małżeństwo.pdf
ISBN
2867192174268

OPIS

Dlaczego znowu przeżywacie kryzys? Czy oznacza on koniec? A może to dopiero początek? Jak naprawić małżeństwo i czy w ogóle warto się starać?Dzięki książce Jacka Pulikowskiego "Warto naprawić małżeństwo" dowiesz się, dlaczego powstają kryzysy w małżeństwie. Dowiesz się, dlaczego warto stawiać czoła kryzysom. Poznasz jakich zachowań unikać, by nie dochodziło do konfliktów.Czytając tę książkę dowiesz się również:jakie są przyczyny kryzysów małżeńskichjak doceniać swojego małżonkajak dobrze komunikować się w związkudlaczego powstają konflikty z teściamijak przeciwdziałać kryzysom małżeńskimWarto naprawić małżeństwo, dlatego przeczytaj tę książkę i nie pozwól, by kryzys zniszczył Waszą relację!

Jakie były przyczyny niepowodzeń terapii. WARTO NAPRAWIĆ MAŁŻEŃSTWO Pulikowski Jacek. Producent: Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima EAN: 9788389282439 Oprawa: miękka.

Pary liczą się z nimi i szukają sposobów na to, jak naprawić związek, gdy zaczyna się sypać. Terapeuci zgodnie twierdzą, że związki da się uratować i warto wykonać wysiłek, który uratuje nawet najbardziej zrujnowane małżeństwo. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Księgarnię Świętego Jacka w celu realizacji usługi newsletter, a tym samym wysyłania mi informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności. Warto naprawić małżeństwo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI