Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych

Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych - Krzysztof Garbacz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Garbacz
WYMIAR
9,5 MB
NAZWA PLIKU
Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych.pdf
ISBN
6460875947666

OPIS

Biłgorajskie figury, jak nazywa lud kapliczki i krzyże przydrożne, wielokrotnie interesowały etnografów, profesjonalnie zajmujących się tą dziedziną architektury i sztuki, a także amatorów - miłośników kultury ludowej. Czy tylko?

Na Szlaku Biłgorajskich Kapliczek I Krzyży Przydrożnych. 4,5 / 5 Napisz opinię Dodaj do ulubionych ... Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl - Ke Kapliczka przydrożna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Czy tylko? 📚 Poznaj "Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych" autorstwa Krzysztof Garbacz. Przeczytaj opis książki "Na szlaku biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI