Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej

Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej - Mieczysław Guzewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mieczysław Guzewicz
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej.pdf
ISBN
8578985451945

OPIS

Biblijna para uczy nas modlitwy małżeńskiej, pokazuje, że tak jak Archanioł Rafał pomagał Tobiaszowi rozprawić się z siłami zła, tak również my możemy w naszych codziennych zmaganiach wspierać się Bożą mocą. Autor książki zachęca, abyśmy powierzali Panu Bogu wszystkie nasze sprawy we wspólnej modlitwie. Nie tylko zachęca, ale też daje przykłady rozważań, modlitw, z których małżonkowie mogą korzystać. Modlitwa jednoczy małżonków, pogłębia ich miłość. A świadectwo tej miłości jest najskuteczniejszym sposobem głoszenia Dobrej Nowiny.

Piękno modlitwy małżeńskiej. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Najnowsza książka Mieczysława Guzewicza poświęcona modlitwie małżeńskiej "Klękamy z Sarą i Tobiaszem".

Biblijna para uczy nas modlitwy małżeńskiej, pokazuje, że tak jak Archanioł Rafał pomagał Tobiaszowi rozprawić się z ... Home » Sklep » Książki » Miłość, małżeństwo, rodzina » Klękamy z Sarą i Tobiaszem. Piękno modlitwy małżeńskiej - Mieczysław Guzewicz Piękno modlitwy małżeńskiej - Mieczysław Guzewicz Sprawdź niskie ceny i kup Klękamy z Sarą i Tobiaszem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI