Joachim

Joachim - Grażyna Hanaf | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Hanaf
WYMIAR
12,40 MB
NAZWA PLIKU
Joachim.pdf
ISBN
3278287806816

OPIS

Dla Joachima, siedemnastolatka z Wrocławia, zbliżające się wakacje to osobista tragedia. Spędzi je w małym miasteczku. Na początku roku szkolnego nastolatek dokonał bowiem coming outu i poinformował szkołę, jak również całą dzielnicę, w której mieszka, że jest gejem. Rodzice, aby odetchnąć od zamieszania, wyjeżdżają do Hiszpanii, zostawiając syna u swojej przyjaciółki w Bolesławcu.Nowa opiekunka Joachima i jej przyjaciele nie zamierzają dopuścić, by chłopak poinformował bolesławian o swoich pr

W tym celu udał się na pustkowie gdzie przez czterdzieści dni pościł, błagając Boga o miłosierdzie nad nim i dar dziecka. Wtedy jego błagania zostały wysłuchane.

Pochodzę z Sądecczyzny. Tam pozostawiłem swój dom rodzinny, rodziców, braci oraz swych sprawdzonych od zawsze szkolnych... Joachim Gauck jest duchownym luterańskim, publicystą i bezpartyjnym politykiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI