Jak hartować wolę?

Jak hartować wolę? - Tadeusz Zieliński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tadeusz Zieliński
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Jak hartować wolę?.pdf
ISBN
8046768040865

OPIS

Stwórca obdarzył człowieka wolną wolą. Niestety granica między wolnością w działaniu a zniewoleniem jest bardzo cienka. Paradoksalnie, by nie popadać w niewolę swoich uzależnień, należało by kształtować siłę swojej woli. Mówiąc krótko: siła naszej woli jest miarą naszej wolności.Autor reprezentuje starsze pokolenie, dla którego kwestie kształtowania swojego charakteru były oczywiste, i z pozycji dziadkowej mądrości chce swoje doświadczenie przekazać pokoleniom kolejnym. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, gdyż do realizacji postanowień związanych z trudnościami i przeszkodami trzeba wysiłku, który jest miarą woli, silnej woli. A to przecież nie jest teraz w modzie. Żyjemy przede wszystkim w kulturze przyjemności a nie wyrzeczeń.

Szczegóły . Data wydania: 2016-01-01 ... Paradoksalnie, by nie popadać w niewolę swoich uzależnień, należało by kształtować siłę swojej woli.

Mówiąc krótko: siła naszej woli jest miarą naszej ... Jak hartować wolę? Tadeusz Zieliński. Stwórca obdarzył człowieka wolną wolą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI