Czarna owca

Czarna owca - Joanna Hacz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Hacz
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Czarna owca.pdf
ISBN
5520447242660

OPIS

Tak zaczyna się historia powrotu tytułowej czarnej owcy w rodzinne strony po kilku latach nieobecności. Opowiada ją maturzystka Gosia. Jej oczami obserwujemy obfitujący w wydarzenia pobyt ciotki w domu, podczas którego owiane tajemnicą elementy przeszłości zostają wyjaśnione, a teraźniejszość przynosi wiele niespodzianek.

Zabawa polega na kolejnym odsłanianiu kart przez zawodników i szukaniu par owiec i baranów. Ten kto jest bardziej spostrzegawczy i wykaże się lepszym refleksem, po jak najszybszym uderzeniu w dzwonek, zbiera sparowane ... Czarna Owca niczego nie ukrywa.

Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. Domki CZARNA OWCA to wyjątkowe, nowo wybudowane domy w góralskim stylu. Każdy z trzech 80-metrowych domków jest idealny dla dwóch rodzin z czwórką dzieci lub grupy przyjaciół, gdyż dysponujemy 8 miejscami do spania.Urządzone są w podobnym stylu łącząc wygodę i góralski klimat drewnianej chałupy. Czarna owca (2021) - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI