Początek przyszłości Fotografia w miesięczniku "Polska" w latach 1954-1968

Początek przyszłości Fotografia w miesięczniku Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,37 MB
NAZWA PLIKU
Początek przyszłości Fotografia w miesięczniku "Polska" w latach 1954-1968.pdf
ISBN
3008489627762

OPIS

Książka towarzysząca wystawie „Polska” na eksport w syntetyczny sposób przedstawia dzieje miesięcznika „Polska” w kluczowym dla jego rozwoju okresie 1954?1968. Zadaniem przeznaczonego na eksport pisma, wydawanego w kilkunastu wersjach językowych, było budowanie wizerunku PRL poprzez jego największe osiągnięcia w kulturze, nauce, przemyśle, ale też odbudowie i modernizacji kraju. Propagandowa rola publikowanych tam materiałów nie ulega wątpliwości, jednak za sprawą pracujących dla miesięcznika zn

Na publikację składa się historyczny materiał ilustracyjny z miesięcznika „Polska", teksty oraz bogaty zbiór fotografii ... Kup teraz na Allegro.pl za 71,97 zł - Początek przyszłości Fotografia w miesięczniku z miasta Warszawa. Stan: nowy.

Zadaniem przeznaczonego na eksport pisma, wydawanego w kilkunastu ... Promocja książki Początek przyszłości. Fotografia w miesięczniku „Polska" w latach 1954-1968 Udział wezmą: Marta Przybyło i Karolina Puchała-Rojek Prowadzenie: Michał Nogaś.

POWIĄZANE KSIĄŻKI