Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny

Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny - Agnieszka Kledzik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kledzik
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny.pdf
ISBN
6525718829859

OPIS

To błyskotliwy, dowcipny, mądry, zawadiacki i niepokorny, a jednocześnie liryczny dziennik, którego autorka przenikliwie obserwuje codzienną rzeczywistość. Jest w niej matką, pasażerką ZTM, mieszkanką warszawskiej Pragi, poetką i po prostu kobietą. W każdej z tych ról jest pełna dystansu, przekory, ale i czułości wobec życia i samej siebie. Żongluje wszystkimi odcieniami języka polskiego, a erudycję oczytanej europejki swobodnie przeplata miejską gwarą. Kpi i żartuje, podziwia i tęskni, bawi i wzrusza. Dzieli się z czytelnikami własną pogodną wizją świata - uniwersalną, bo prawdziwą w lokalnych szczegółach. Przeżywa pełną gamę uczuć, a mimo to lektura jej historii pozostawia czytelnika z uśmiechem na twarzy. Pewnie dlatego, że - jak mówi - "mało rzeczy jest tak pewnych jak ta, że będę ze sobą do samej śmierci (a nawet dłużej), więc lubię siebie".

Sentiamo Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny Agnieszka Kledzik. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-645-8022-2: EAN: 9788364580222: Liczba stron: 233: Format: 145x210mm: Cena ... Kledzik radzi czyli pamiętnik bardzo subiektywny ; Skip to the end of the images gallery.

Znajdź tytuł dla siebie, w najlepszej księgarni i najniższej cenie. Liczba ofert w tej kategorii wynosi 6304 w 15 punktach internetowych. Agnieszka Kledzik w Księgarni Internetowej PWN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI