Dlaczego czystość?

Dlaczego czystość? - Jacek Pulikowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
12,79 MB
NAZWA PLIKU
Dlaczego czystość?.pdf
ISBN
9158246223819

OPIS

Czystość jest wielką – choć zagubioną – wartością. Wartością, od której wprost zależy szczęście człowieka.Z takiego przekonania autora wynika cała książka. Zatem czystość, będąc wartością, powinna być najwyższym pragnieniem i tęsknotą człowieka (nie tylko młodego). Nie zawsze tak się dzieje, między innymi dlatego że oprócz faktów w naszej rzeczywistości funkcjonują mity. Demaskując fałsz, odkrywając jego źródło oraz bezsens, można odnaleźć czystość – a do tej przecież człowiek został stworzony. Wybierając czystość, wchodzimy na drogę wiodącą ku autentycznemu szczęściu, które nie jest przemijającym odczuciem ani uczuciem przyjemności, lecz trwałą wartością.Autor nie na wszystko daje gotowe rozwiązania. Raczej zachęca do stawiania sobie pytań, by pod pozorami dobra nie zgubić prawdziwych wartości:Chciałbym, żebyście po przeczytaniu tej książki podjęli decyzję – będziemy szukać prawdy: prawdy o sferze seksualności, prawdy o właściwych relacjach, prawdy dotyczącej tego, co rzeczywiście przyda się w budowaniu dobrego małżeństwa, co się nam opłaci. Byście nie opierali się tylko na pogłoskach, które krążą gdzieś „na mieście”.

Więcej szczegółów Ostatnie egzemplarze! Tweetuj ... Dostrzeż różnicę pomiędzy czystością a porządkiem Dom może być czysty, kiedy na półkach nie ma kurzu, podłoga lśni, wszystkie powierzchnie są czyste, a w łazience aż błyszczy. "Dlaczego czystość?" w kategorii Pulikowski Jacek / Książki. Warto uprawić seks małżeński, bo pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem, czyli o pielęgnowaniu sfery płciowości i życiu w czystości seksualnej Dlaczego czystość? Poradnik dostępny dla już od 13,10 zł - od 13,10 zł, porównanie cen w 11 sklepach.

Wydaje się, że czystość, będąc wartością, powinna być najwyższym pragnieniem i tęsknotą człowieka (nie tylko młodego). Nie zawsze tak się dzieje, między innymi dlatego że oprócz faktów w naszej rzeczywistości ... Czystość jest wielką - choć zagubioną - wartością.

POWIĄZANE KSIĄŻKI