Nagrania terenowe

Nagrania terenowe - Filip Szałasek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Filip Szałasek
WYMIAR
12,90 MB
NAZWA PLIKU
Nagrania terenowe.pdf
ISBN
7162579648732

OPIS

Postprawdę ogłoszono słowem roku. Wierzyć chce się tylko „AszDziennikowi”. Gdy załamaniu ulega wiara w mierzalny, „obiektywny” świat, a opisy rzeczywistości zostają zastąpione relacjami z prób jej wytwarzania, nagrywanie terenowe zyskuje na wadze jako jedna z praktyk, które decydują o kształcie ponowoczesności i zarazem go odzwierciedlają. Książka Filipa Szałaska ? zbiór esejów i rozmów o field recordings ? ujmuje dźwięk w siatkę interdyscyplinarnych odniesień (od filmów Ghibli i Herzoga przez s

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Mikrofony zbierają więcej, niż chcielibyśmy przyznać. W nagraniach odbijają się nasze pragnienia i sprzeczności.

Wygląda na to, że świat właśnie kończy się upłynniać, a może już spod nas wyparowuje. Nagrania terenowe; Nagrania terenowe . Filip Szałasek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI