Lekcje futbolu

Lekcje futbolu - Paweł Mościcki | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Mościcki
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Lekcje futbolu.pdf
ISBN
3886068666911

OPIS

Paweł Mościcki mistrzowsko, z morderczą inteligencją i elegancką subtelnością, pokazuje w swych lekcjach, że futbol opowiada o wszystkim: o regułach życia społecznego, o polityce, o sztuce i estetyce, o miłości, o filozofii, o seksie i wielu innych ważnych sprawach. I o humorze, bo książka jest rozkosznie dowcipna. Czytałem ją z wypiekami na twarzy, jak w dzieciństwie czytałem „Do przerwy 0:1” Bahdaja. Tak, „Lekcje futbolu” są niczym powieść Bahdaja, tyle że po ukończeniu studiów wyższych (Marek Bieńczyk).

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Lekcje futbolu z Beatą Szydło, część pierwsza: spalony weszlo.com / Weszło WARSZAWA 21.06.2012 MECZ MISTRZOSTWA EUROPY 2012 CWIERCFINAL: CZECHY - PORTUGALIA 0:1 --- UEFA EURO 2012 CHAMPIONSHIP QUARTERFINAL MATCH IN WARSAW: CZECH REPUBLIC - PORTUGAL 0:1 MICHAEL MULLARKEY FOT. Lekcje futbolu - Mościcki Paweł - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

kolejki Premier League i wygrali 3:0. Na uwagę zasługuje postawa Gundogana, który wywalczył karnego i strzelił dwa gole. Paweł Mościcki mistrzowsko, z morderczą inteligencją i elegancką subtelnością, pokazuje w swych lekcjach, że futbol opowiada o wszystkim: o regułach życia społecznego, o polityce, o sztuce i estetyce, o miłości, o filozofii, o seksie i wielu innych ważnych sprawach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI