Honor i Ojczyzna. Szable imienne w II RP

Honor i Ojczyzna. Szable imienne w II RP - Paweł Komorowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Komorowski
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
Honor i Ojczyzna. Szable imienne w II RP.pdf
ISBN
2529104714623

OPIS

Prezentowany album będący znakomitym katalogiem unikatowych szabel jest równocześnie książką historyczną o ważnym znaczeniu dydaktyczno-historycznym. Skomponowanie tak bogatego i obszernego materiału faktograficznego dotyczącego tak dużego grona polskich oficerów wraz z „literaturą”, umiejscowioną na głowniach szabel konkretnej kolekcji, jest przedsięwzięciem bezprecedensowym. Dzięki głębokiej pasji, wieloletniej pracy i pogłębianej poprzez studia archiwalne stale wiedzy, mamy dostęp do życiorys

umiejscowioną na głowniach szabel konkretnej kolekcji, jest w innym ujęciu i kompozycji niemożliwe. Inni klienci kupili również: Reset.

Informujemy, że dla Państwa wygody i bezpieczeństwa uruchomiliśmy nowe formy dostaw realizowane za pośrednictwem firmy INPOST: Paczkomaty 24/7 InPost i Kurier InPost.Podobnie jak w pozostałych usługach kurierskich, z których już korzystamy (DPD), za przesyłkę „za pobraniem" InPost możecie Państwo wygodnie ... Szable imienne w II RPautorstwaPaweł Komorowski ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Honor i Ojczyzna. Szable imienne w II RP - Paweł Komorowski (Książka) - Księgarnia Medyczna PZWL Honor i Ojczyzna (Paweł Komorowski).

POWIĄZANE KSIĄŻKI