Świat tańca greckiego

Świat tańca greckiego - Alkis Raftis | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alkis Raftis
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Świat tańca greckiego.pdf
ISBN
9675887397065

OPIS

Książka Alkisa Ratfisa nie stanowi kompendium wiedzy o tańcu greckim, lecz raczej ma charakter wprowadzenia w zagadnienie. Podkreslic warto, iż niezmiernie syntetycznie, a jednocześnie z pełnym przedstawieniem proweniencji źródeł ukazana w niej została przeszłość tańca tradycyjnego w Grecji.

Okładka: miękka. Data Premiery: 2013-11-01.

Podkreslic warto, iż niezmiernie syntetycznie, a jednocześnie z pełnym przedstawieniem proweniencji źródeł ukazana w niej została przeszłość tańca ... Recenzja książki Świat tańca greckiego w serwisie BiblioNETka.pl Kultura grecka jaka wyłoniła się (niemal dosłownie, gdyż w porównaniu z wiekami ciemnymi znacząco rośnie ilość znalezisk archeologicznych, pojawiają się źródła pisane) z wieków ciemnych, posiadała większość cech, które we współczesnym świecie przypisuje się pojęciu starożytna Grecja.Grecy tego okresu posługiwali się nowym alfabetem, żyli we w miarę egalitarnych ... Kategoria do lat 11 na 18 zespołów 1 miejsce - ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 1 2 miejsce -ŚWIAT TAŃCA CHILDREN 2 4 miejsce -ŚWIAT TAŃCA KIDS 5miejsce -ŚWIAT... Czytaj więcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI