Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu

Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu - Jerzy Masłowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Masłowski
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Et in Arcadia Ego. Wiersze i piosenki o kochaniu i umieraniu.pdf
ISBN
9047306779104

OPIS

Et in Arcadia Ego to trzeci tomik poetycki Jerzego Andrzeja Masłowskiego. Znajdują się tu wiersze i piosenki znane z wcześniejszych publikacji, jak też utwory nigdy dotąd niewydawane. Do książki dołączono dwie płyty CD, na których ballady i piosenki poety wykonują znakomici artyści scen polskich.Et in Arcadia Ego ? sentencja ta widnieje na słynnym obrazie pędzla Guercina. Malarz umieścił ją na nagrobnej płycie. Obok napisu spoczywa czaszka, na którą w milczącej zadumie patrzą pasterze. Et in A

Znajdują się tu wiersze i piosenki znane z wcześniejszych publikacji, jak też utwory nigdy dotąd niewydawane. Jerzy Andrzej Masłowski autor takich książek jak: "Kiedy umiera anioł : wiersze i piosenki", "Wieża boga". Wiersze o miłości - Antologia kontrowersyjna. Także i do śpiewu - Robert Stiller zobacz opis produktu poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne.

Znajdują się tu wiersze i piosenki znane z wcześniejszych publikacji, jak też utwory nigdy dotąd niewydawane. Do książki dołączono dwie płyty CD, na których ballady... Et In Arcadia Ego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI