Tajemnica ukrytych infekcji

Tajemnica ukrytych infekcji - Olga Jelisejewa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Jelisejewa
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica ukrytych infekcji.pdf
ISBN
2760035336828

OPIS

W naszym kraju od dawna kładzie się nacisk na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi oraz szyjki macicy u kobiet. Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem. Tymczasem nie wiadomo dlaczego Panowie uważają, że choroby męskiego układu moczowo-płciowego są czymś wstydliwym, co najlepiej przemilczeć. Co gorsza, unikają jak ognia okresowych badań prostaty, bo przecież wykonywane są one w tak „niemęski" sposób... Wolą nie znać stanu swego zdrowia, niż poddać się pros

Panie dosyc latwo przekonac, ze powinny interesowac sie swoim zdrowiem. Tajemnica ukrytych infekcji, zapalenia gruczołu krokowego - opis produktu: W naszym kraju od dawna kładzie się nacisk na zapobieganie i wczesne wykrywanie raka piersi oraz szyjki macicy u kobiet. Panie dosyć łatwo przekonać, że powinny interesować się swoim zdrowiem.

Cena: 27,00 z ł 27.00 ... Tajemnica ukrytych infekcji Jelisejewa Olga. Twój koszyk: Ilość pozycji: 0 Wartość: 0,00 PLN > Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI