Falochroń

Falochroń - Aleksandra Wrona | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Wrona
WYMIAR
12,64 MB
NAZWA PLIKU
Falochroń.pdf
ISBN
7183700930559

OPIS

Aleksandra Wrona - ur. 28 grudnia 1991 r., pochodzi z Tychowa, mieszka w Gdańsku. Studentka ostatniego roku Psychologii na Uniwersytecie gdańskim. Nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach poetyckich, romansuje też z formami prozatorskimi. Stypendystka Miasta Gdańska w dziedzinie kultury (2014). W wolnym czasie fotografuje, gotuje, czyta książki, słucha muzyki i chodzi na koncerty. "falochroń" to jej książkowy debiut.

Stanisława Dubois w Koszalinie, aktualnie studentka V roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Nagradzana i wyróżniana w wielu konkursach poetyckich, roma Gdyński Falochron / Tarcza Antykryzysowa.

Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „falochron" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. Falochroń już od 14,15 zł - od 14,15 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI