Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park

Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park - Maria Jastrzębska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Jastrzębska
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Cedry z Walpole Park / The Cedras of Walpole Park.pdf
ISBN
9066775390154

OPIS

Maria Jastrzębska - poetka, tłumaczka, redaktorka i animatorka kultury. Urodziła się 28 marca 1953 roku w Warszawie, cztery lata później wyemigrowała na stałe z rodziną do Londynu, w latach 1973 - 76 studiowała psychologię w Sussex. Mieszka w Brighton. W roku 2012 w ramach projektu Między dwoma światami - Poezja i przekład - Between Two Worlds. Poetry and Translation Biblioteka Brytjska przygotowała dla archiwum nagrania kilkunastu jej utworów. Jej wiersze były tłumaczone na języki: polski, francuski, fiński, słoweński.

Cena 23,72 zł. Książka w kategorii Poezja i dramat.

Today, Walpole Park is run by Ealing Council and is open to all. €7.74 - Maria Jastrzębska - poetka, tłumaczka, redaktorka i animatorka kultury. Urodziła się 28 marca 1953 roku w Warszawie, cztery lata później wyemigrowała na stałe z rodziną do Londynu, w latach 1973 - 76 Wiersze Marii Jastrzębskiej pochodzą z książki Cedry z Walpole Park (The Cedras of Walpole Park), Anny Błasiak z zbioru Kawiarnia przy St'James's Wrena w porze lunchu (Café by Wren's St'James in the Fields, Lunchtime).

POWIĄZANE KSIĄŻKI