Przyszłość dla młodzieży

Przyszłość dla młodzieży - Omraam Mikhael Aivanhov | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omraam Mikhael Aivanhov
WYMIAR
4,54 MB
NAZWA PLIKU
Przyszłość dla młodzieży.pdf
ISBN
9121616138885

OPIS

Szacunek i podziw, zwłaszcza ludzi młodych, wzbudzają ci, którzy potrafią wznieść się wyżej, pokonują zwycięsko przeszkody i życiowe próby. Dlatego m.in. tak bardzo podziwiani są sportowcy. Zmierzenie się z wysiłkiem, wytrwałość i śmiałość to wielkie i cenne przymioty, warto więc odwołać się do nich również w codziennym życiu. Umieć powiedzieć sobie: będę cierpliwszy w trudnej sytuacji, pokonam smutek i zmartwienie, bardziej się opanuję. Okazuje się to znacznie ważniejsze niż umiejętność szybsze

Kolekcja Izvor nr 233" - oprawa miękka - Wydawnictwo Prosveta. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2016 r.

Przyszłość zbiorowa ma charakter wyobrażony, jest ćwi­ czeniem społecznej wyobraźni, opiera się na tym, co chcemy zachować (lub zmienić) dla przyszłych pokoleń. Przyszłość w młodzieży Redakcja 27.03.2009 Milan Jancuska uważa, że Krzysztofa Zapałę stać na dużo więcej niż to co prezentował w tym sezonie Fot. Dzięki tak przekazanej pomocy Fundacji Nasza Przyszłość zorganizowaliśmy dotąd - cieszące się wielkim powodzeniem - warsztaty dziennikarskie dla młodzieży. Warsztaty stacjonarne dla 5 tys.

POWIĄZANE KSIĄŻKI