Kamień filozoficzny

Kamień filozoficzny - Omraam Mikhael Aivanhov | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Omraam Mikhael Aivanhov
WYMIAR
3,39 MB
NAZWA PLIKU
Kamień filozoficzny.pdf
ISBN
6220282728478

OPIS

Ewangelie mogą być interpretowane i rozumiane w świetle nauki o alchemii. Z pozoru opowiadają o życiu jednego człowieka, Jezusa, który urodził się dwa tysiące lat temu w Palestynie, jednak w rzeczywistości, poprzez różne etapy Jego życia, od urodzenia aż po śmierć i zmartwychwstanie, opisują one także procesy alchemiczne. Alchemia, mimo potępienia jej przez duchowieństwo, głęboko przeniknęła mistykę i ezoterykę chrześcijańską. Kiedy przyjrzymy się niektórym rzeźbom w katedrach Notre-Dame w Paryż

Potrzebujesz szybszego ładowania wideo? Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie. Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat? CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych. Odblokuj dostęp do 8344 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów! Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.

Jest też rdzeniem Homunkulusów. Kamień ten wzmacnia działanie alchemii, dlatego bracia Elric chcieli go zdobyć, aby przywrócić swoje ciała.

POWIĄZANE KSIĄŻKI