Irlandia albo frytki z octem

Irlandia albo frytki z octem - Marcin Szulc | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Szulc
WYMIAR
7,88 MB
NAZWA PLIKU
Irlandia albo frytki z octem.pdf
ISBN
4546557802003

OPIS

„Irlandia albo frytki z octem czyli wspomnienia pewnego emigranta” to książka, której tytuł zdradza bardzo wiele. Hojnie okraszone humorem obserwacje życia w Irlandii, cięte komentarze i bezlitosne porównania do Polski dostarczą rozrywki i zmuszą do chwili refleksji nad niełatwym losem ludzi, którzy szukając lepszego życia setkami tysięcy opuścili Polskę po jej wejściu do Unii Europejskiej. Wyjechali, lecz czy znaleźli lepsze życie? Czy kiedyś wrócą? Książka, która rozbawi i wzruszy oraz pomoże tym, którzy wciąż są w Ojczyźnie podjąć decyzję czy wyjeżdżać.

... dlatego każdy czytelnik znajdzie właśnie u nas swojego ulubionego autora albo odnajdzie od dawna wyczekiwany tytuł w ulubionej okładce.

Hojnie okraszone humorem obserwacje życia w Irlandii, cięte komentarze i bezlitosne porównania do Polski dostarczą rozrywki i zmuszą do chwili refleksji nad niełatwym losem ludzi, którzy, szukając lepszego życia ... Informacje o IRLANDIA ALBO FRYTKI Z OCTEM, MARCIN SZULC - 9248928704 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-13 - cena 22,94 zł Bardzo miłe słowa od uznanej autorki kryminałów: Marta Matyszczak zaśmiewa się czytając Irlandia albo frytki z octem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI