Echo minionych dni

Echo minionych dni - M.p.f Kaczmarek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.p.f Kaczmarek
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Echo minionych dni.pdf
ISBN
7842274900097

OPIS

Echo minionych dni to mikropowieść opowiadająca o niezwykłych przeżyciach zwykłych ludzi. Główną bohaterką jest pozornie typowa dziewczyna, która wprowadzi Cię w świat swoich wspomnień i opowie zdumiewającą historię o utraconej młodości w czasie II wojny światowej. Przywoływane przez nią wydarzenia niosą ze sobą wartości ponadczasowe, zachęcając do rozmyślań nad tym, co jest dobre, a co złe. Ta książka jest pokarmem dla wygłodniałego ducha człowieka naszych czasów.

Kaczmarek Marcin ISBN:9788395170805 - Książki - Pozostałe - Literatura. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Kielce, Radom, Tarnobrzeg, Stalowa Wola - informacje i wydarzenia z Twojego regionu! Echo minionych dni - mobi, epub - opis produktu: Echo minionych dni to mikropowieść opowiadająca o niezwykłych przeżyciach zwykłych ludzi. Główną bohaterką jest pozornie typowa dziewczyna, która wprowadzi Cię w świat swoich wspomnień i opowie zdumiewającą historię o utraconej młodości w czasie II wojny światowej. Parawan dekoracyjny "Echo minionych dni II [Room Dividers]" to wyjątkowa ozdoba do nowoczesnych wnętrz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI