Zabrze. Niemapa

Zabrze. Niemapa - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
Zabrze. Niemapa.pdf
ISBN
5987885995100

OPIS

ZabrzeInspirujące, wielopoziomowe i wyjątkowe ? Zabrze idealne na kreatywne spacery. NIEMAPA pokazuje zarówno miejsca znane jak i te mniej oczywiste jak oglądanie łódek wypływających z Sztolni Królowa Luiza, Hałdę Rudą czy poszukanie wyspy na Bytomce. Przewodnik jest pełen wyzwań i zadań dla najmłodszych ? weź Niemapę i chodź na spacer odkryć Zabrze.NIEMAPA to wyjątkowo zaprojektowana seria ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć miasto, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer.Sposób wydania w formie poręcznej rozkładanej mapy zachęca do aktywności i wykorzystania jej w terenie. Najwyższa jakość papieru gwarantuje trwałość i zaprasza dzieci do współtworzenia przewodnika poprzez wypełnianie zadań.Powstała w wyniku kooperacji Mamy Projekt i Studia Ładne Halo.Maciek Blaźniak zaprojektował grafiki o ograniczonej palecie kolorów i geometrycznej, przejrzystej formie w których pierwsze skrzypce gra architektura: charakterystyczne budynki, miejsca i aranżacja zieleni miejskiej.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > NIEMAPA Zabrze - Maciek Blaźniak - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Inspirujące, wielopoziomowe i wyjątkowe - Zabrze idealne na kreatywne spacery.

Kto czyta nie błądzi. wyszukiwanie zaawansowane Tytuł / nazwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI