Puszcza Białowieska. Niemapa

Puszcza Białowieska. Niemapa - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,37 MB
NAZWA PLIKU
Puszcza Białowieska. Niemapa.pdf
ISBN
6692226707148

OPIS

NIEMAPA Puszcza Białowieska przygotowana razem z Lasy Państwowe to wyjątkowy projekt, który pozwoli Wam zbliżyć się do natury, poznać nowe szlaki spacerowe, a nawet spotkać żubry!Większą część Puszczy Białowieskiej rodziny mogą zwiedzać swobodnie, bez przewodnika.Rezerwat pokazowy żubrów, ciekawe uroczyska, ścieżki edukacyjne czy herbarium przygotowane przez leśników świetnie nadają się na rodzinne wycieczki.NIEMAPA NATURA to nowa seria wyjątkowo zaprojektowanych ilustrowanych przewodników, pomagająca na nowo odkryć okolicę, a piękne ilustracje i kreatywne zadania zachęcają do wyjścia na rodzinny spacer. Sposób wydania w formie poręcznej rozkładanej mapy zachęca do aktywności i wykorzystania jej w terenie. Najwyższa jakość papieru gwarantuje trwałość i zaprasza dzieci do współtworzenia przewodnika poprzez wypełnianie zadań.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! NIEMAPA pomaga rodzinom w planowaniu wycieczek po Puszczy Białowieskiej.

Stanowi relikt pierwotnych krajobrazów leśnych na staroglacjalnych wysoczyznach morenowych, które dominowały w przeszłości na nizinach środkowopolskich i północnopodlaskich.W stosunku do innych obszarów leśnych Polski i Europy, puszczański i reliktowy charakter lasów podkreśla ... NIEMAPA Puszcza Białowieska przygotowana razem z Lasy Państwowe to wyjątkowy projekt, który pozwoli Wam zbliżyć się do natury, poznać nowe szlaki spacerowe, a nawet NIEMAPA Puszcza Białowieska Podręcznik szkolny już od 12,82 zł - od 12,82 zł, porównanie cen w 16 sklepach. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Serie NIEMAP Każda NIEMAPA to pomysłowa mozaika pięknych ilustracji, ciekawych historii i twórczych zadań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI