Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku

Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku - Przemysław Jeżek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Jeżek
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeńi zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku.pdf
ISBN
3894625261020

OPIS

Kompendium wiedzy zawierające przykłady rozliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych wraz ze świadczeniami chorobowymi na bazie najnowszych wyjaśnień Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak i licznych wyroków sądów. Praktyczne wzory obliczeń, oparte na zapytaniach specjalistów ds. personalnych z przedsiębiorstw z całego kraju. Publikacja zawiera najnowsze zmiany obowiązujące od 01 stycznia 2018 r. dotyczące m.in.:- zniesienia rocznej podstawy wymiaru składek emerytalno-rentowych,- wpłaty składek do ZUS na jeden wyodrębniony rachunek bankowy- zwiększenia ulg podatkowych dla świadczeń pracowniczych w tym finansowych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych- zmiany w limitach dotyczących stosowania 50% kup,- zapomóg losowych bez limitu,- najnowszych wskaźników dotyczących pracowników oddelegowanych.

Sprawdź! KsiążkaPraktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku - OutletautorstwaPrzemysław Jeżek ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku W magazynie Merlin Commerce Sp. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Kompendium wiedzy zawierające przykłady rozliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych wraz ze świadczeniami chorobowymi na bazie najnowszych wyjaśnień Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak i licznych wyroków sądów.

Zapraszamy na zakupy! praktyczne-aspekty-rozliczania-wynagrodzen-i-zasilkow-z-ubezpieczenia-spolecznego-w-2018-roku Praktyczne aspekty rozliczania wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego w 2018 roku Vademecum dla praktyków | Jeżek Przemysław | HR Training&Consulting. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kompendium wiedzy zawierające przykłady rozliczania wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych wraz ze świadczeniami chorobowymi na bazie najnowszych wyjaśnień Państwowej Inspekcji Pracy, Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak i licznych wyroków sądów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI