10 kroków do maksymalnej produktywności

10 kroków do maksymalnej produktywności - Michał Śliwiński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Śliwiński
WYMIAR
6,48 MB
NAZWA PLIKU
10 kroków do maksymalnej produktywności.pdf
ISBN
9510506245936

OPIS

Czy wiesz, że faktyczną pracę wykonujemy zaledwie przez 4 z 8 godzin w ciągu dnia? A pełne skupienie osiągamy zaledwie przez 2-3 godziny dziennie... i nie jest to wcale zły wynik. Masz zatem od 10 do 15 godzin tygodniowo na intensywną pracę. Realizujesz wtedy kluczowe zadania, które popychają Twoje projekty do przodu? Bardzo możliwe, że nie. Pora dowiedzieć się, dlaczego tak jest oraz przede wszystkim jak temu zaradzić?!

Dzisiaj będzie miała miejsce premiera książki Michała Śliwińskiego, twórcy i CEO Nozbe, „10 kroków do maksymalnej produktywności". Wejdź na stronę www.kursproduktywnosci.pl i dowiedz się więcej, a ja czekam na swój egzemplarz autorski.

To także zbiór praktycznych wskazówek. Na tyle nieskomplikowanych, że możesz je zastosować zaraz po ich przeczytaniu. 10 kroków do maksymalnej produktywności Poradnik dostępny dla już od 20,12 zł - od 20,12 zł, porównanie cen w 12 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI