Tylko Ty decydujesz

Tylko Ty decydujesz - Irek Tomczyk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Irek Tomczyk
WYMIAR
3,21 MB
NAZWA PLIKU
Tylko Ty decydujesz.pdf
ISBN
2667268737908

OPIS

Książka Tylko Ty decydujesz to inspiracja i solidna dawka konkretnej wiedzy w jednym. Porządkuje, podpowiada, zachęca do refleksji. To propozycja przydatna zarówno osobom zaczynającym swoją karierę, jak i tym, którzy szukają nowego pomysłu na siebie. Nie jest to książka, którą zaraz po przeczytaniu odłożysz na półkę. To doskonały codzienny towarzysz w budowaniu kariery i rozwoju biznesu krok po kroku. Czy skorzystasz z jej wsparcia? Tylko Ty decydujesz.

Dlatego przekaz kampanii „Ty decydujesz, czy zachorujesz" jest nadal aktualny. Tylko ok. 5-10% ze wszystkich przypadków najczęściej występujących nowotworów złośliwych ma podłoże genetyczne.

Jeśli się z nim nie zgadzasz, jeśli uważasz, że to inni (np. rząd, gospodarka, szef) blokują Cię przed rozwojem finansowym - masz do tego prawo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI