Pusta ziemia

Pusta ziemia - Jiri Sadlo | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jiri Sadlo
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
Pusta ziemia.pdf
ISBN
2477570262916

OPIS

Jiří Sádlo, czeski naukowiec i eseista, przez trzy pory roku prowadzi czytelnika po wyjątkowym świecie, jakiego nie zna nawet największy polski czechofil.Opowieść oddajemy w Twoje ręce w przekładzie Krzysztofa Rejmera. Fizyka i poety, autora licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz tłumaczeń. Laureata kilkunastu konkursów literackich w Polsce i Czechach.Książka była tematem felietonu Mariusza Szczygła w Dużym Formacie:http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,23152162,niewiosna-nieprawda-jakie-fantazje-pojawiaja-sie-wiosna.html"Bardzo polecam. Dziwna, poetycka, niepodlizująca się czytelnikowi". - Mariusz Szczygieł

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo.

24.03.2017 . 7 / 10 Na półkach: ... W dzisiejszym odcinku usłyszycie między innymi na temat ogłoszonych niedawno wyników badań, które potencjalnie mogą wesprzeć teorię pustej Ziemi oraz o ataku... Autoplay is paused.

POWIĄZANE KSIĄŻKI