Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody - Katarzyna Boroń | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Boroń
WYMIAR
7,11 MB
NAZWA PLIKU
Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody.pdf
ISBN
8871251708826

OPIS

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody to książka dla każdej pociechy. Podkrakowska autorka Katarzyna Boroń zaprasza do świata sympatycznych zwierzaków. Nasi najmłodsi będą mogli przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni, jak radzić sobie z tęsknotą po kimś bliskim oraz że warto wyznaczać sobie cele. Całość jest okraszona klasycznym humorem, za który najmłodsi pokochają zwierzątka. Każda historia stanowi samodzielną całość, dlatego idealnie nadaje się do czytania po jednej bajce przed zaśnięciem. Kolorowe ilustracje uznanej w Polsce i za granicą Aleksandry Kucharskiej-Cybuch umilą dzieciakom czas przed zaśnięciem. O poprzedniej książce Katarzyny Boroń: „Książeczka Katarzyny Boroń w prosty sposób mówi o ważnych rzeczach. Pokazuje jak wspólnymi siłami można wiele dokonać. Przekonuje maluchy o wielkiej wartości przyjaźni oraz udowadnia, żeżeby się lubić, wcale nie musimy być tacy sami. Odmienność, czy różnice wcale nie muszą oznaczać czegoś złego. Niby takie oczywiste, a jednak ukazane w takiej formie urzeka i chwyta za serce”. ? Katarzyna Jabłońska, Mirabelkowa Biblioteczka

Manufaktura Słów Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody Katarzyna Boro ń.

Trąba powietrzna i inne przygody | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Dla najmłodszych \ Opowiadania | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Książka Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody - Katarzyna Boroń Kurczak i Myszka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI