Ewangelia Absencji Istnienia

Ewangelia Absencji Istnienia - Arkadiusz Kiński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arkadiusz Kiński
WYMIAR
10,22 MB
NAZWA PLIKU
Ewangelia Absencji Istnienia.pdf
ISBN
9180108696895

OPIS

„W czasach gdy każdy, kto napisze wiersz, nazywa siebie poetą; gdy portale społecznościowe są pełne »literaturoznawców«, znających się na wszystkim; w czasach, gdy osób piszących poezję i prozę jest więcej niż ją czytających, niezwykle trudno zostać poławiaczem pereł. […] Dlatego też należy docenić i nieść dalej tę poezję, która nie jest tylko składanką liter w słowa nic nie znaczące. Należy docenić to, co niesie przesłanie. […] Spotkanie z poezją Kińskiego przypomina mi rozmowę z ojcem, matką bądź też serdecznym przyjacielem, który z miłością największej prawdy wyświetla slajdy z naszego życia ? zarówno te, które kładą się cieniem, jak i te, które ogrzewają dobrem, zrozumieniem i akceptacją, jak ogień z kominka w mroźną noc”.? Fragment wstępu Moniki Sawickiej

Warto sięgnąć po niniejszy tomik, gdyż uświadamia nam on wiele ważnych i istotnych kwestii, otwiera ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Ewangelia Absencji Istnienia - Arkadiusz Kiński już od 13,79 zł - od 13,79 zł, porównanie cen w 14 sklepach. Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Arkadiusz Kiński dał mi się poznać jako wrażliwy człowiek z otwartym umysłem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI