Co robisz z problemem?

Co robisz z problemem? - K. Besom Yamada | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
K. Besom Yamada
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Co robisz z problemem?.pdf
ISBN
4961267263641

OPIS

Problemy są nieodłączną częścią życia. Choć nie chcemy ich i często od nich uciekamy, to właśnie one nas zmieniają, rzucają wyzwania, kształtują i popychają naprzód. Dzięki nim odkrywamy, jak silni, odważni i zdolni jesteśmy.„Co robisz z problemem?” opowiada o dziecku, które nie wie, jak poradzić sobie z uporczywym problemem. Im bardziej go unika, tym większy się on staje. Gdy chłopiec wreszcie znajduje w sobie odwagę, by stawić mu czoła, odkrywa, że jego problem był czymś zupełnie innym, niż się spodziewał. Skrywał w sobie okazję do czegoś dobrego.„Ta prosta historia pomoże dzieciom, które w obliczu problemu stają się sfrustrowane i zalęknione. Zachęci je, by zrobiły krok wstecz i spojrzały na problem z innej perspektywy.” The Horn BookRekomendowana dla dzieci w wieku 6-8 lat.Nagrody i wyróżnienia: Bestseller New York Times nr 1! National Indie Excellence Awards,Children’s Inspirational/Motivational (2017) Mom’s Choice Awards, Children’s Picture Books (All Ages), Gold (2016) Moonbeam Children’s Book Awards, Children’s Picture Books (All Ages), Gold (2016) The Christopher Awards, Book for Young People (2017)

Gdy chłopiec wreszcie znajduje w sobie odwagę, by stawić mu czoła, odkrywa, że jego problem był czymś zupełnie innym, niż się spodziewał. „Co robisz z problemem?" opowiada o dziecku, które nie wie, jak poradzić sobie z uporczywym problemem. Im bardziej go unika, tym większy się on staje.

Choć nie chcemy ich i często od nich uciekamy, to właśnie one nas zmieniają, rzucają wyzwania, kształtują i popychają naprzód. Dzięki nim odkrywamy, jak silni, odważni i zdolni jesteśmy.„Co robisz z problemem?" opowi „Co robisz z problemem?" opowiada o dziecku, które nie wie, jak poradzić sobie z uporczywym problemem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI