Zagubieni

Zagubieni - Natasza Socha | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
5,40 MB
NAZWA PLIKU
Zagubieni.pdf
ISBN
6344928069833

OPIS

Sonia i Mati nie znają się. Spotykają się przypadkowo na moście. Oboje w tym samym czasie postanowili odebrać sobie życie. Najpierw muszą jednak ustalić, które z nich skoczy pierwsze. Po całonocnej rozmowie nadal nie mogą się zdecydować, żadne z nich nie chce być tym drugim. Jedynym wyjściem wydaje się odroczenie samobójczego planu. I tak Sonia i Mati dają sobie miesiąc, by przekonać się, że może warto zaufać światu. A może i świat zaufa im?W ten sposób dwójka desperatów, która dostała drugą szansę, rusza w drogę ku normalności, mierzonej coraz szerszym uśmiechem, spokojniejszym snem, dostrzeganiem małych, ale potrzebnych drobiazgów. I wreszcie - miłością.Czasem bowiem wystarczy na chwilę się zatrzymać i zachwycić życiem.

Zgubiłem proste słowa, zgubiłem miłość też. Zgubiłem gwiazdy na niebie, gdy serce w potrzebie.

Wszyscy chłopcy byli w podobnym wieku, zginęli w ten sam sposób. Tytułowi "Zagubieni" zostają zmuszeni do założenia nowego domu na bezl. udnej wyspie, daleko od bliskich, bez szansy na jakąkolwiek pomoc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI