Pracownicy w rozwojowych ścieżkach zdrowia. O wypaleniu z perspektywy koncepcji resilience

Pracownicy w rozwojowych ścieżkach zdrowia. O wypaleniu z perspektywy koncepcji resilience - Piotr Kwiatkowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kwiatkowski
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Pracownicy w rozwojowych ścieżkach zdrowia. O wypaleniu z perspektywy koncepcji resilience.pdf
ISBN
5129773217036

OPIS

Pedagog specjalny, doktor nauk humanistach, pracownik Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach etiologii dewiacji, promocji zdrowiapsychicznego, pozytywnego rozwoju młodzieży i resilience. Autor ponad 60 publikacji naukowych. Zwolennik ilościowej opcji metodologicznej. Autor lub współautor kilku wystandaryzowanych narzędzi badawczych. Prywatnie: mąż i ojciec, miłośnik „ciężkiej” muzyki rockowej, gadżeciarz.

Książka składa się z trzech części. W pierwszej poddano szczegółowej analizie zagadnienie rozwoju w ujciu teoretycznym.

101-114, ISBN 978-83-7972-212-9 Problematyka z zakresu normy i zaburzeń w przebiegu procesów rozwojowych u nastolatków i osób dorosłych (z możliwymi uwarunkowaniami w dzieciństwie): 1. Formowanie tożsamości (od adolescencji przez dorosłość) jako subiektywny proces nadawania znaczeń, budowania hierarchii wartości osobistych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI