Pozwólcie pieskom przyjść do mnie

Pozwólcie pieskom przyjść do mnie - Bolesław Chromry | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Chromry
WYMIAR
11,54 MB
NAZWA PLIKU
Pozwólcie pieskom przyjść do mnie.pdf
ISBN
9229023752967

OPIS

Debiut literacki depresyjnego rysownika skandalisty Bolesława Chromrego.Po powieściach graficznych, („Pokrzywy”, „Renata”) i świetnie przyjętych notesach/poradnikach („Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę”, „Elementarz Polski dla Polaka i Polki z Polski”) autor wziął na swój warsztat fabułę.Bartek i Dorota czują się trochę bardziej „alternatywni” niż są w rzeczywistości. Może i kwestionują pojęcie małżeństwa, mają tatuaże, na półce stoi antologia poezji gejowskiej i „Czarodziejska Góra”, rolę dziecka pełni pies Gizmo, a w sobotnie przedpołudnia piją prosecco. Ale umówmy się – to (z drobnymi różnicami) sposób życia połowy warszawskiej hipsteriady. Dlatego nie do końca wiadomo z jakich przyczyn to właśnie Bartek i Dorota zostają wciągnięci w środek kryminalnej, psiej intrygi.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pozwólcie pieskom przyjść do mnie Bolesław Chromry. Oprawa miękka: Pierwsze wydanie: 2019-09-18.

Data zakończenia 2020-05-20 - cena 25,87 zł Książki do wypożyczenia; Podręczniki; Abonament 5 książek za 19,90 zł; Literatura piękna; Pozwólcie pieskom przyjść do mnie- ... Pozwólcie pieskom przyjść do mnie Autor: Chromry Bolesław oprawa: Miękka ze skrzydełkami rok wydania: 2019 format: 14,2x20,2 cm język: polski liczba stron: 192 Debiut literacki depresyjnego rysownika skandalisty Bolesława Chromrego. Po powieściach graficznych, („Pokrzywy", „Renata") i świetnie przyjętych notesach/poradnikach („Notes dla ludzi uczulonych na gluten i ... Pozwólcie pieskom przyjść do mnie - opis ebooka Debiut literacki depresyjnego rysownika skandalisty Bolesława Chromrego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI