Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood

Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood - Dan Piepenbring | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dan Piepenbring
WYMIAR
6,22 MB
NAZWA PLIKU
Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood.pdf
ISBN
3984176401575

OPIS

Wstrząsający reportaż odkrywający prawdę o zbrodniach Charlesa Mansona.Latem 1969 roku Charles Manson zleca członkom swojej sekty brutalne morderstwa w Hollywood. W ciągu dwóch dni ginie siedem osób, w tym Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. Pół wieku później reporter Tom O’Neill publikuje nieznane dotąd fakty, obalające “oficjalną wersję wydarzeń” tej legendarnej zbrodni. Jeśli myślisz, że znasz prawdę, mylisz się.O’Neill prace nad książką prowadził przez 20 lat. Gdy w 1999 roku zaczął zgłębiać temat, natrafił na setki nieścisłości w relacji policji i prokuratury. Z kim tak naprawdę zadawał się Manson i jak daleko posunęli się jego hollywoodzcy znajomi, żeby ukryć swoje powiązania? Dlaczego śledczy nie powstrzymali go, mając ku temu tak wiele okazji? Czy handlarze narkotyków, którzy znali Mansona, mogli zatrudnić go do zainicjowania mściwej masakry w willi Polańskich?Reportaż „Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood” to całkowicie nowy obraz morderstwa, które wstrząsnęło światem. Zawiera setki niepublikowanych wywiadów i dziesiątki nieznanych opinii publicznej dokumentów z archiwów policji, FBI i CIA. Zgłębiając tajemnicę sprzed pięćdziesięciu lat, autor podąża tropem zagadek i mrocznych sekretów Hollywood. Szokująca prawda, do której dotarł, dopiero teraz ujrzy światło dzienne.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood". Rozpoczynając lekturę, wkraczamy na drogę pełną zakrętów i ślepych uliczek, którą O'Neill szedł przez dwadzieścia lat.

CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood". Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć jej własne egzemplarze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI