Francja. Zielony Przewodnik. Wydanie 3

Francja. Zielony Przewodnik. Wydanie 3 - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,84 MB
NAZWA PLIKU
Francja. Zielony Przewodnik. Wydanie 3.pdf
ISBN
2351875672357

OPIS

Ruszajcie w świat z przewodnikami Michelina!W trzech częściach Zielonego Przewodnika znajdziecie niezbędne informacje, dzięki którym odkryjecie cel Waszej podróży:Organizacja podróży – informacje przydatne przed wyjazdem i w trakcie podróżyInformacje krajoznawcze – wiadomości geograficzno-historyczne i kulturoweOdkrywanie Francji – trasy zwiedzania i opisy interesujących miejscGwiazdki – tradycyjny system oceny atrakcji turystycznych:***zobacz koniecznie**warto odwiedzić*godne uwagiPełny zestaw dokładnych map:Mapy regionówTrasy wycieczekPlany miastWybrane adresy na każdą kieszeńRestauracje, kawiarnie, baryMiejsca i atrakcje dla rodzin z dziećmi

Turysta znajdzie tu okryte śniegiem szczyty, winnice na zboczach pagórków i skąpane w słońcu plaże. Podróż przez Francję to wędrówka przez dzieje Europy - te pełne blasku, znaczone strzelistymi katedrami, jak i tragiczne, o których przypominają cmentarze na plażach Normandii. ebookpoint.pl » kategorie » Francja.

Dodaj do schowka ... Opis: Francja Zielony Przewodnik . Francja - uwielbiana przez artystów, sławiona przez poetów, przepełniona radością życia ojczyzna szampana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI