Tsatsiki i wojna oliwkowa

Tsatsiki i wojna oliwkowa - Moni Nilsson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moni Nilsson
WYMIAR
6,9 MB
NAZWA PLIKU
Tsatsiki i wojna oliwkowa.pdf
ISBN
6173580813485

OPIS

Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski tonie w długach. Na szczęście Tsatsiki zaprzyjaźnia się z Alvą, dzięki której przestaje się nudzić. Wspólnie obmyślają plan uratowania wioski. Jeśli im się nie uda, drzewa oliwne zostaną ścięte, a na ich miejscu powstanie pole golfowe…Siódma książka o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich. Jeśli jednak interesują was wcześniejsze przygody Tsatsikiego, znajdziecie je w tomach: Tsatsiki i Mamuśka, Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic, Tylko Tsatsiki, Tsatsiki i miłość, Tsatsiki i Retzina oraz Tsatsiki i Per. Przeczytacie w nich o tym, co się działo w pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej i piątej klasie, a także o wcześniejszych wakacjach Tsatsikiego w Grecji.Seria książek o Tsatsikim została przetłumaczona na kilkanaście języków i była wielokrotnie nagradzana, m.in. przez szwedzkie Jury Dziecięce oraz polski Komitet Ochrony Praw Dziecka.Przygody Tsatsikiego stały się też kanwą trzech filmów.

Jeśli jednak interesują was wcześniejsze przygody Tsatsikiego, znajdziecie je w tomach: „Tsatsiki i Mamuśka", „Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic", „Tylko Tsatsiki", „Tsatsiki i miłość", „Tsatsiki i Retzina" oraz „Tsatsiki i Per". Tsatsiki i wojna oliwkowa, Moni Nilsson, 26,9 zł. Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic.

Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski tonie w długach. Na szczęście Tsatsiki zaprzyjaźnia się z Alvą, dzięki której przestaje się nudzić ... Tsatsiki i wojna oliwkowa Seria książek o Tsatsikim została przetłumaczona na kilkanaście języków i była wielokrotnie nagradzana, m.in.

POWIĄZANE KSIĄŻKI