Tsatsiki i wojna oliwkowa

Tsatsiki i wojna oliwkowa - Moni Nilsson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moni Nilsson
WYMIAR
4,85 MB
NAZWA PLIKU
Tsatsiki i wojna oliwkowa.pdf
ISBN
5574327244565

OPIS

Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej. Tata nie ma dla Tsatsikiego czasu, bo próbuje sprzedać gaj oliwny i hotel. Podobnie jak wielu innych mieszkańców wioski tonie w długach. Na szczęście Tsatsiki zaprzyjaźnia się z Alvą, dzięki której przestaje się nudzić. Wspólnie obmyślają plan uratowania wioski. Jeśli im się nie uda, drzewa oliwne zostaną ścięte, a na ich miejscu powstanie pole golfowe…Siódma książka o Tsatsikim. Można ją czytać, nie znając poprzednich. Jeśli jednak interesują was wcześniejsze przygody Tsatsikiego, znajdziecie je w tomach: Tsatsiki i Mamuśka, Tsatsiki i Tata Poławiacz Ośmiornic, Tylko Tsatsiki, Tsatsiki i miłość, Tsatsiki i Retzina oraz Tsatsiki i Per. Przeczytacie w nich o tym, co się działo w pierwszej, drugiej, trzeciej, czwartej i piątej klasie, a także o wcześniejszych wakacjach Tsatsikiego w Grecji.Seria książek o Tsatsikim została przetłumaczona na kilkanaście języków i była wielokrotnie nagradzana, m.in. przez szwedzkie Jury Dziecięce oraz polski Komitet Ochrony Praw Dziecka.Przygody Tsatsikiego stały się też kanwą trzech filmów.

Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie ina, Tsatsiki i wojna oliwkowa, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Po piątej klasie przychodzi czas na kolejne wakacje Tsatsikiego w Grecji u Taty Poławiacza Ośmiornic. Tym razem w Agios Ammos jest jednak zupełnie inaczej.

Tytuł: Tsatsiki i wojna oliwkowa Autor: Moni Nilsson Wydawnictwo: Zakamarki ISBN: 9788377761861 Tytuł oryginału: Tsatsiki och Olivkriget Język oryginału: szwedzki Tłumacz: Barbara Gawryluk Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 196 Format: 20.5x15.5cm Oprawa: Twarda Waga: 0 ... Tsatsiki i wojna oliwkowa (Moni Nilsson). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Tsatsiki i wojna oliwkowa, Moni Nilsson, Zakamarki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI